Anasayfa


     SLIM PLATE SYSTEM POWER PLATE

   
Ürün Kodu : ZC002
Menşei : UZAKDOĞU
Ürün Özellikleri
KOZMETİKTE vücutta sıvı birikmesini engeller birikmiş sıvıların drenajına yardımcı olur.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

SLIM PLATE SYSTEM POWER PLATE

Yaşamınızı ve keyifli bedeninizi sağlıklı kılmak için Slim Plate ile günde 10 dakikanızı geçirmeniz yeterli. Bütün dünyada bir devrim olarak tanımlanan Slim Plate Türkiye'de de çok sevildi. Spor, fitness, sağlık, güzellik, fizik tedavi ve anti-aging salonlarında Slim Plate rüzgarı esiyor.


Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bu teknik insan vücuduna bir enerji olarak yollanır. Uygulama süresince kaslar sürekli olarak gerilir, gevşer ve çalışır. Vücudun her bölgesinde kaslar uygulamanın yapıldığı kısa süre içinde yoğun bir disiplin içerisinde çalışır. Slim Plate kontrol panelinde seçilecek 40 Hz salınım hızı ile kaslarımız saniyede 40 kez gerilir ve gevşer. 1 dakika bu hızda çalışan karın kaslarımız yüzlerce kez mekik hareketi yapmışçasına enerji tüketir.

Slim Plate cihazı kasları, kas dokusunu, kemik yapısını ve eklem bağlarını güçlendirdiğinden eklem sakatlanması riskini azaltır.

FİTNESS (esneme gevşeme) çalışmalarına uyum sağlayabildiği gibi, bu çalışmalarda Slim Plate ısınma soğuma programı olarak kullanılabilir.

KOZMETİKTE vücutta sıvı birikmesini engeller birikmiş sıvıların drenajına yardımcı olur. Serbest yağların parçalanmasına yardımcı olur. En önemlisi kas yapısını geliştirdiği için bölgesel selülitleri giderir, vücudun sıkı bir dokuya sahip olmasına yardımcı olur, selülit oluşumunu engeller. Kabızlığa iyi gelir. Kan akışı ve oksijenlenmeyi arttırır. Hormonların daha yüksek düzeyde çalışmasını sağlar. Kolojen üretimini artırır. Zihinsel ve bedensel stresi azaltır. Vücuttaki tüm kasların derinlemesine çalışmasını sağlar.

Teknik Özellikleri :

  • Koli 1
  • Ağırlık : 34 kg
  • Ölçüler : 80 cm x 77 cm x 24 cm
  • Koli 2
  • Ağırlık : 6 kg
  • Ölçüler : 122 cm x 38,5 cm x 20,5 cm
  • Maksimum Taşıma Gücü : 180 kg
  • Çıkış Gücü : 500 Watt

 

 
 
SİPARİŞ FORMU
İsim Soyadı
Sipariş Miktarı
Telefon
İl
Adres
Sipariş Bilgileri
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret208249
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.93293.9486
Euro4.84824.8677
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 4°
Saat
Site Haritası
Takvim