Anasayfa


     Kavistasyon Cihazı Vakumlu

   
Ürün Kodu : ZC004
Ürün Özellikleri
M50 M80 Vakum ve toparlayıcı paletler ile ilk seanstan itibaren sonuçları inanılmaz
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

GS8.1 hem görselliği hem verdiği sonuçlar ile sizi etkileyecek bir vücut bakım sistemidir.GS8.1 kavitasyon cihazında 2 adet kavitasyon başlığı, 1 adet vakum başlığı, 4 adet ultrason plakaları mevcuttur.

Ultrasound başlık dokularda ultrasound etkisi ile yoğun hücre bölünmesi ve odipositlerin (yağ hücrelerinin) yayılmasına sebep olarak dokularda stabil emülsiyonun oluşmasını mümkün kılar. Yoğun etkili ve düşük frekansla verilen ses dalgaları dokular arası sıvıda mikro kabarcıklar oluşturarak (40 hz - 1 Mhz) yağ hücrelerinin sıvılaşmasına neden olur. Böylece yağ hücreleri daha homojen bir kıvama getirilir. Yaratılan bu biyolojik etki tedaviden sonrada devam eder. Ultrasoundun kavitasyonel etkisi sadece lipodermada etkilidir.Yüzeysel dokulara zarar vermeden tedaviyi mümkün kılar.

Ultrason pedler düşük frekansı sayesinde termik ısı sağlar. Toksinler, yağ hücreleri, hücreler arası sıvı lenf dolaşımının hızlanması ile vücuttan atılır.

Sitrin Vakum, negatif basıncı sayesinde cilt altı dokulara ulaşan bir masaj etkisi yaratır. Kan dolaşımını, metabolik dolaşımı hızlandırır. Toksin maddelerin atılmasında etkilidir

Teknik Özellikleri :

 

  • Ultrasound M80 : 40 Khz
  • Ultrasound M50 : 1 Mhz
  • Ağırlık : 65 Kg
  • Çıkış Gücü : 350 W
  • Kullanıcı Ekranı : Dijital Dokunmatik

 

 

 
 
SİPARİŞ FORMU
İsim Soyadı
Sipariş Miktarı
Telefon
İl
Adres
Sipariş Bilgileri
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret208249
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.93293.9486
Euro4.84824.8677
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 4°
Saat
Site Haritası
Takvim